Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Binlerce oyunun bulunduğu Steam'da el yakan oyun fiyatları geleneksel yaz indirimleriyle dahada uygun fiyatlara çekilerek oyunculara sunulmaktadır.

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak ne zaman bitecek?

Oyunsever kullanıcılar tarafından her yıl yaz aylarının ilk günlerinin büyük önem taşıdığı bir gerçek. Tüm oyunlarda hatrı sayılır bir fiyat indirimi görülürken Steam yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihlerinede dikkat etmek gerekir.

Steam sunucuları tekrar kullanılabilir hale gelince kısa bir araştırma yaparak size dikkate değer indirimleri listeleyeceğiz. Evet, Steam Yaz İndirimi bugün (22 Haziran) itibariyle başlamış bulunuyor. Bu süreçte yüzde 80, hatta yüzde 90'lara varan indirimlerle satışa sunulacak pek çok oyun için sıraya giren oyunseverlerin, bu sayede oyun arşivlerinin oldukça genişleyeceği aşikâr. Türkiye ve dünyada aynı zamanda başlayan yaz indirimleri özellikle de son dönemde fazlası ile beklenen indirimlerden olurken, oyuncuların dikkatini çeken yönlerinin söz konusu olduğu ve oyunların fazlası ile indirimli hale geldiği ifade ediliyor. Arma 3, Rocket League, Dead by Daylight gibi oyunların yanında GTA 5'in de yer alması oyunseverleri şimdiden sitenin başına dikmiş durumda.

İlgili Makaleler