Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen tutuklandı

Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen tutuklandı

Umut Evirgen'in iki koruması durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak " ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı.

Gizli aşk yaşadıkları iddia edilen ve önceki gün birlikte görüntülenince gazetecilere saldıran Tuba Büyüküstün'le genç işletmeci Umut Evirgen ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Fotoğraf makinesi gasp edilen İsmail Bayrak durumdan şikayetçi oldu. Bu sabah hakim karşısına çıkan Evirgen ve korumaları için hakemeden tutuklama kararı verildi.

Dün akşam saatlerinde Çağlayanda bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na gönderilen Umut Evirgen ve diğer iki şüpheli şahıs çıkarıldıkları makmede "nitelikli yağma" suçu sebebiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tuba Büyüküstün hakkında ise gelişen olaylar doğrultusunda bir işlemin heniz başlatılmadığı öğrenildi.

Bayrak'ın olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği'ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi olması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları olduğu iddia edilen Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı gözaltına alındı. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ise herhangi bir işlem yapılmadığı dile getirildi.

Adı Tuba Büyüküstün ile aşk dedikodularında geçen Umut Evirgen, 27 yaşında.

İlgili Makaleler