Bursaspor Paul Le Guen ile anlaştı

Bursaspor Paul Le Guen ile anlaştı

Spor Toto Süper Lig'e son hafta tutunan Bursaspor, teknik direktörünü buldu.

FutbolArena - Bursaspor, Fransız teknik adam Paul Le Guen ile anlaşma sağladı. Burada hedefler yüksek ve ben bu baskıda çalışmaya hazırım, bunun için geldim.

Geride kalan sezondan daha iyi bir performans ortaya koymayı hedefleyeceğiz. "Ligin ilk tablosunda yer bulabilmek istiyoruz" dedi. Burası büyük Bursaspor camiası, hocamız da bir dünya markası tabii o yüzden umarım olumlu sonuçlanır. Ben de bunun farkındayım. Desteklerine ihtiyacımız var. Ben bir hayalperest değilim. Gerçekçi bir adamım. Büyük sözler söylemeden önce daha dikkatli davranıyorum. Ayaklarımız yere basacak. İlk adım olarak güçlü bir kadro kuracağız ve en iyilerle rekabet edeceğiz. Yavaş yavaş takımı tanımaya başladığımızı söyleyebilirim. İyi bir kadro kurmak istiyoruz. Benim de bildiğim oyuncular var. 2-3 oyuncu getirebileceğimi söyleyebilirim. Alex Song benim de çalıştığım bir oyuncu. Başkan ile konuşmalarımız olacak. Burada kararı biz vereceğiz.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfer çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Asamoah Gyan ile ilgili bir konuya açıklık getirmek istediğini söyleyen Başkan Ali Ay ise, "İki menajer sağda solda -herhalde kendilerine PR yapmak istiyorlar- sürekli anlatıyorlar". Ay, " Gyan için 1.6 milyon Euro teklifte bulunduk ancak daha yüksek rakam istedi. Menajerler araya girdi, ben böyle işleri sevmem.

İlgili Makaleler