Aziz Yıldırım Bayern Münih'in yıldızı Robben için devrede

Aziz Yıldırım Bayern Münih'in yıldızı Robben için devrede

Tribünleri coşturacak bir isim transfer etmek isteyen Fenerbahçe, Bayern Münih'in 33 yaşındaki Hollandalı yıldızına yöneldi. En son Robin van Persie ile yıldız futbolcu transferini noktalayan Fenerbahçe, tribün barışının sağlanmasının ardından yeni bir yıldızla taraftarları coşturmak istiyor.

Camiayı heyecanlandırmak niyetinde olan sarı-lacivertlilerin listesindeki ilk isim Emre Mor'du. Süperstar sınıfındaki bir ismi renklerine katmaları halinde kombine ve forma satışlarının artacağına inanan Yıldırım, Kadıköy'ün eski havasını geri getirmek için düğmeye bastı. Başarılı performansıyla adını tüm Avrupa'ya duyuran oyuncunun Dortmund'da düzenli forma giyememesini bir koz için kullanılmak istense de, Alman kulübü "Seni Türkiye Ligi'nden bir takıma göndermeyiz" yanıtını verince bu transferden vazgeçildi.

Barcelona'dan Fenerbahçe'ye Stoperlerine talip çıkan Sarı- Lacivertliler, her ihtimale karşılık bu bölge için arayışlara başladı. Robben'in vatandaşı Persie'nin de bu transfer için ara buluculuk yapacağı belirtildi.

Durum böyle olunca Aziz Yıldırım, yöneticilere çağrı yaptı. Fenerbahçeli idarecilere 'Robben'e sorun F.Bahçe'ye gelmek ister mi?' diye sorduran başkan olumlu bir mesaj gelmesi durumunda Robin Van Persie' den de yardım alarak transferi bitirmeyi hedefliyor.

İlgili Makaleler