'Adana Çevirme Radar' Sosyal Medya Grubu Üyeleri İş Başında

'Adana Çevirme Radar' Sosyal Medya Grubu Üyeleri İş Başında

Dayak yedikten sonra parktan ayrılan Suriyeli gencin dövüldüğü görüntüleri ve özür dilemesi de sosyal medya üzerinden yayınlandı. Parkta oturan genç kızların yanına giden Muhammet Dimo adındaki Suriyeli genç, gittiği kızlardan telefon numaralarını isteyip arkadaşlık teklif ettiği belirtildi.

Olay Adana'nın merkezi olan Seyhan'ın Merkez Park bölgesinde gerçekleşti. Dayak görüntüleri de sosyal medyada yayınlanan Muhammet Dimo, "Tüm Türk kızlarından özür diliyorum" dedi. Alına bilgilere göre, Suriye kökenli Muhammet Dimo, merkez parkta bulunan kadınları taciz etmeye başladı.

'Adana Çevirme Radar' isimli toplulukta üyeler, Suriyeli şahsı cep telefonuyla görüntüledi. Daha sonra Dimo bu videoyu sosyal medya üzerinden kullanıcılarına paylaştı.

DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRDÜLER Söz konusu görüntüler, Facebook'taki 'Adana Çevirme Radar' grubunda paylaşıldı. Kısa sürede büyük tepki toplayan görüntülerde şahısın kimliği ve nerede çalıştığı, topluluk üyelerince adeta 'dedektiflik' yapılarak kısa bir zaman içerisinde bulundu.'Adana Çevirme Radar' adlı toplulukta üyeler, Suriyeli şahsı cep telefonuyla görüntüledi. Ne olduğunu anlamayan Suriyeli, "Tüm Türkiye'den özür diliyorum. Türk kızlarından özür diliyorum" şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler